Rovnou na obsah Rovnou na menu
Obec Benešov nad Černou
obec
Benešov nad Černou

NOVÝ PRAKTICKÝ LÉKAŘ V KAPLICI

NOVÝ PRAKTICKÝ LÉKAŘ V KAPLICI

Sdružená praxe praktických lékařů FAF-MEDIC s.r.o. rozšiřuje své působení do města Kaplice, kde vznikne nové místo poskytování zdravotních služeb.

Předpokládáme, že ordinaci v Kaplici otevřeme cca v říjnu. Tato ordinace bude mít společnou kartotéku s ordinací v Českých Budějovicích. Pacienti tak budou moci být ošetřeni v obou ordinacích, dle jejich preferencí.

Do otevření Kaplické ordinace se o Vás samozřejmě rádi postaráme v ordinaci v Českých Budějovicích.

Žádáme tímto zájemce o registraci, aby se registrovali již nyní do ordinace v Českých Budějovicích, abychom co nejvíce rozložili prvotní nápor registrací, zajistili potřebnou dokumentaci, připravili vše k co nejkvalitnějšímu poskytování zdravotní péče a tím zajistili co nejhladší zavedení nové ordinace.

registrovat se můžete na městském úřadě v Kaplici v přízemí radnice naproti podatelně v těchto dnech:

úterý                12:00 - 17:00

čtvrtek               7:00 - 12:00

pátek               12:00 - 17:00    (s sebou potřebujete pouze kartičku zdravotní pojišťovny)

! pozor z důvodu čerpání dovolené nebude možná registrace ve čtvrtek 13.6. a v pátek 14.6.!

Dále je možné registraci provést online skrze internetovou aplikaci SESTRA EMMY, kde Váš požadavek zpracujeme a provedeme registraci:

1) Stačí se zaregistrovat a přihlásit do internetové aplikace https://www.sestraemmy.cz/

2) Následně vybrat naší ordinaci  FAF-MEDIC s.r.o.

3) Označit ikonu “ZADAT NOVÝ POŽADAVEK”

4) Označit požadavek “CHCI SE REGISTROVAT“, vyplnit a odeslat.

Pokud nepotřebujete akutně řešit zdravotní problémy, preferujte prosím registraci skrze registrační místo na MĚSTSKÉM ÚŘADĚ KAPLICE nebo skrze aplikaci SESTRA EMMY. Snažíme se tímto omezit zahlcení ordinace v Českých Budějovicích administrativní činností na úkor poskytování zdravotní péče.

Veškeré informace o naší ordinaci najdete na našich internetových stránkách www.faf-medic.cz

Těšíme se na spolupráci MUDr. Ivo Faflík

Obecní úřad

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Když v červnu severní větry vějí, tu se bouřky opozdějí.

Svatý Pavel z Noly zaplavuje štoly.

dnes, sobota 22. 6. 2024
déšť 21 °C 12 °C
déšť, slabý západní vítr
vítrZ, 4.84m/s